Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşılaştığı adaptör sorunları ilkin adaptör girişindeki deformasyonlardır. Bu tür sorunlar şarj girişinin çok sık sokulup çıkarılmasından kaynaklandığı gibi kabloyu takılıyken döndürmek yerinden kımıltdatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tarz arızalarda adaptör onarımı bozuk girişin yan sanayi olmayan jakla değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi cihaz adaptörlerinde karşılaşılan öbür sorun ise adaptörün çok elektrikten sebeple yanmasıdır. Bu tarz sorunlar genelde garanti dahilindedir ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak önerilerimiz, adaptörünüzü nemsiz ve diğer elektrik hatlarından ayrı bir ortamda kullanmanızdır. Farklı elektrik fişleri manyetik bir kapsam oluşturduğundan ötürü adaptöre zarar verebilir. Topraklanmış bir priz tercih edin. Adaptör ucu cihazınıza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla tak çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan adaptör kablosunu sıradan bir bant ile bantladıktan sonra kullanmayın Böyle durumlarda kopan kısımlar lehimlenerek ve üzerinde plastik eritilerek tamir edilmelidir. En son olarak cihazınızı pili sökerek direk adaptörle çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Mb50 Adaptör

Öbür kullanıcı sorunu ise sert kullanımdan oluşur. Tuş kopmaları ve tuş kaybolması bu hatanın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu nazikçe yerine oturtabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.